HC Klaus Timber

Obec Myslív

Amatérský hokejový tým z jižního plzeňska.

Klaus Timber a.s.

Partneři HC KLAUS Timber.

Generální partner:

KLAUS Timber a.s. | www.klaustimber.cz

Firma se zabývá pořezem a následným zpracováním dřevní hmoty. Jako finální výrobky nabízíme našim zákazníkům typizované i netypizované dřevěné palety, dekly, bedny a další dřevěné obaly s možností vysušení či ošetření pro vývoz z EU.

Hlavní partner:

ProMinent Systems spol. s r.o.

ProMinent Systems spol. s r.o. | www.prominentsystems.cz

Společnost ProMinent Systems je úspěšný závod s jednotlivými výrobními odděleními jako výroba plastových nádrží, svařování plastů, svařování nerez oceli, moření a pasivace výrobků z nerez oceli, montážní a zkušební pracoviště, elektromontáže a konstrukce.

D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd spol. s r.o. | www.dprojekt.cz

Projektová a inženýrská kancelář dopravních staveb D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o. zajišťuje projektovou a přípravnou dokumentaci dopravních staveb a dopravní řešení územně plánovacích dokumentací a studií, včetně inženýrské činnosti.

Partneři:

ARC-Robotics s.r.o. | www.arc-robotics.cz

Hlavnim cílem společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti robotizovaných systémů. Společnost je certifikovaným integrátorem společnosti Fanuc Robotics s.r.o..

HC KLAUSTIMBER x HC ALLIANZ PLZEŇ (20.3.2018)

Výsledek 8:2

HC KLAUSTIMBER x TJ APOLLO KAZNĚJOV B (17.3.2018)

Výsledek 3:1

HC KLAUS Timber | Lední hokej dospělých | Krajská soutěž mužů | Plzeňsko