Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/web058/cms/individual/connect_db.php on line 15 HC Klaus Timber
HC Klaus Timber

Obec Myslív

Amatérský hokejový tým z jižního plzeňska.

Klaus Timber a.s.

PRVNÍ TRÉNINK SEZÓNY 2016/2017

První trénink letošního ročníku se uskuteční v úterý 30.8.2016 od 19:15 hod. v Kooperativě aréně. Budou zde sděleny informace o organizaci nadcházející sezony. Sraz všech je v 18:30 hod. Účast nutná!!! Případné omluvenky sdělte trenérovi.

Závěrečná schůze týmu

Dne 8.4.2016 proběhne posezóní setkání členů týmu a závěrečné zhodnocení uplynulé sezóny v hostinci "U GIGANTU". Začínat se bude v 19h. Všichni členové jsou srdečně zváni.

Ukončení základní části 2015/2016

Sezónu 2015/2016 ukončil náš tým vítězstvím v základní části skupiny D krajské soutěže Plzeňského kraje se ziskem 24 bodů. V nadstavbové části nás čekají těžcí soupeři - HC Panasonic Plzeň, Jiskra Bezdružice, TJ Sokol Díly a HC Staňkov. Pokusíme se zde také zvítězit a zajistit si tak postup do skupiny C. Držte nám palce!

PF 2016

Šťastný vstup do nového roku 2016 a hodně zdraví a štěstí po celý příští rok přeje všem svým příznivcům tým HC Klaus Timber.

Tréninky o vánočních svátcích

Na konci roku proběhnou tréninky standardně vždy v úterý od 20h. Přijďte v hojném počtu, ať si pěkně zahrajem.

HC KLAUS Timber | Lední hokej dospělých | Krajská soutěž mužů | Plzeňsko

webdesign: Blovský.cz.